wtorek, 2 kwietnia 2024

"Medytacje" - Dawid Tokłowicz na saksofonie

20 kwietnia 2024 r. o godz. 19:00 zapraszamy na koncert w ramach XXIV Festiwalu Muzyki Pasyjnej i Paschalnej "In Paradisum". Wystąpi na saksofonie Dawid Tokłowicz ze swoim autorskim programem zatytułowanym "Medytacje". 

Wstęp wolny."Medytacje" to solowy  projekt saksofonisty Dawida Tokłowicza. W pełni autorski materiał dźwiękowy artysta stworzył po to, aby odnaleźć balans, harmonię, odpoczynek. W opozycji do pośpiechu i hałasu w jakim żyjemy na co dzień, motywem przewodnim projektu jest chęć stworzenia przestrzeni dźwiękowej utrzymanej w klimacie zadumy, kontemplacji, spokoju. Właśnie to będzie mógł przeżyć każdy słuchający „Medytacji”.

Po raz pierwszy Dawid Tokłowicz wykonał ten oryginalny repertuar w ramach realizacji Stypendium Twórczego Miasta Poznania (grudzień 2022).

Dawid Tokłowicz - absolwent Katedry Jazzu Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu (2019), laureat wielu nagród w zakresie muzyki jazzowej i rozrywkowej; Jest liderem i współtwórcą takich zespołów jak: Dawid Tokłowicz Quintet; Robin/Tokłowicz International Project; Tokłowicz with Strings.

* * *

Pełny program festiwalu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.