wtorek, 18 kwietnia 2017

M3 : JACASZEK i PIDGYN - koncert

25 maja 2017 r. o godz. 20:00 zapraszamy do Galerii U Jezuitów na koncert muzyki ambientowej. Wystąpią: JACASZEK - kompozytor i producent muzyki elektroakustycznej, łączącej dźwięki preparowane elektronicznie z żywym instrumentarium - oraz PIDGYN - zamieszkały od lat w Berlinie, polski gitarzysta oraz producent muzyczny, wykonujący muzykę ambientowo-relaksacyjną na żywo.

Bilety w cenie 30/40/50 zł do nabycia: CIM, Klubokawiarnia Meskalina, Galeria U Jezuitów (dniu koncertu).M3 (Metr Sześcienny) jest nowym cyklem wydarzeń, mającym na celu adaptację wyjątkowych przestrzeni pod koncerty szeroko pojętej muzyki Ambient.
Priorytetem jest brzmienie i atmosfera, aniżeli struktura czy rytm. Miejsce, w którym odbędzie się pierwszy event M3 to Galeria u Jezuitów.

25. maja, 150m2 tej przestrzeni stanie się muzyką reprezentantów ambientowej sceny muzycznej.
JACASZEK oraz PIDGYN zagrają w kwadrofonicznym systemie dźwiękowym, aby osiągnąć pełne equilibrium w centrum pomieszczenia.

Aby udogodnić doświadczenie tego wieczoru, na odbiorców czekać będą poduchy, maty oraz leżaki i kocyki. Całość dopełnią wizualizacje, wyświetlane na 8-metrowej ścianie budynku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.