wtorek, 14 października 2014

Masz prawo do mediacji!

Tydzień Mediacji w Poznaniu, Galeria u Jezuitów
18 października (sobota) 2014, godz. 19:00

Z okazji trwającego właśnie Tygodnia Mediacji, mamy przyjemność zaprosić Państwa w tę sobotę do Galerii U Jezuitów na otwarty wykład, w którym przybliżymy Państwu ideę i istotę mediacji.
 Ogólnopolski Tydzień Mediacji, trwający od 13 do 18 października, został objęty patronatem przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W całym kraju, a także w Poznaniu dyżurować będą mediatorzy w sądach, komendach Policji i innych instytucjach. Celem akcji jest rozpowszechnienie i propagowanie tej efektywnej formy pozasądowego rozwiązywania sporów. Przez cały tydzień odbywać się będą spotkania informacyjne, dyżury i darmowe konsultacje mediatorów. Oficjalna inauguracja Tygodnia Mediacji będzie miała miejsce w poniedziałek w resorcie sprawiedliwości, z udziałem Ministra Sprawiedliwości Cezarego Grabarczyka.

Kulminacją poznańskiego Tygodnia Mediacji będzie otwarte spotkanie w GALERII U JEZUITÓW, przygotowane we współpracy z kancelarią mediacyjną AUDIATOR. Mediatorzy kancelarii, Maja i Piotr Piekielnik opowiedzą Państwu, jakie korzyści płyną z mediacji i dlaczego warto mediować. Przedstawione zostaną zasady i rodzaje mediacji, opisane różne sytuacje i konflikty, w jakich warto przeprowadzić mediację. Po wykładzie zapraszamy na dyskusję i otwarte pytania.

Zapowiedź spotkania zaprezentowali na falach Radia Merkury mediatorzy Maja i Piotr Piekielnik.

Aby odsłuchać audycji kliknij na baner:

http://drogaikony.jezuici.pl/GALERIA/RadioMC-mediacje.mp3


Prelekcja będzie miała miejsce w przestrzeni galerii, gdzie w ramach 4. Mediation Biennale gości wystawa "Shifting Africa".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.